Скъпи приятели, Наближава нашият седми рожден ден. Елате да го отпразнуваме заедно на традиционния ни пролетен бал. На него ние финансираме каузата си “За здравето на децата ни”, но и се забавляваме.
През последните две години на бала събрахме над 110 000лв. С тези средства закупихме медицинско оборудване в 12 педиатричните отделения на болници в цялата страна.
Споделете нашата радост и нека заедно творим добро!
Можете да се регистрирате на сайта на събитието.
